12047/46
Jacob Gadd (f. 1961)
“Walther beundrer Scherfig”. Sign. Jacob Gadd, nr. 21/75. Litografi i farver. Lysmål 39×29. Rammemål 59×48.
Kunst, antikviteter & design, 19. november 2020
Vurdering
Hammerslag