TEKNISK UHELD. Salg af emner er midlertidigt suspenderet. Hammerslag genoptages fra kl. 22:23
2437/​257

To Heiberglamper af turkis opalineglas med monteringer af messing. 19. årh. H. inkl. fatning 75 og 76. (2)

Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mindre uregelmæssigheder. Undersøgt med monteringer uden garanti for skjulte fejl.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?