2445/249
Kinesisk hatstand af porcelæn, dekoreret i farver med drenge. Monteret som bordlampe. 20. årh. H. ekskl. montering 28.
Let slitage på guld. Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl.
Vurdering