1950/110
Vinkøler af mahogni med indsats af messing. Regency form. 20. årh. H. 40. Diam. 37.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag