12118/109
Barry Lereng Wilmont (f. Manitoba, Canada 1936)
Komposition med personer. Sign. Barry. Litografi i farver nr. 36/90. Bladmål 90×63. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag