2203/958
Væghængt foldespejl af mahogni. Udgået fra og mærket hos Illums Bolighus. H. 60 B. 86,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
16 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||