2040/92
Stokkestativ af kobberfarvet jern, udskåret træ og gevirstykker fra kronhjort. Ca. 1900. H. 85 cm.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag