Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
“Sjælens bånd”. Sign. Carl-Henning Pedersen 1982, 22/150. Litografi i farver. Lysmål 74×53.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
13 bud
1152397 | ||
846154 | ||
894773 | ||
1126951 (Autobud) | ||
854387 | ||
1126951 (Autobud) | ||
894773 | ||
1126951 (Autobud) | ||
1158874 | ||
1126951 (Autobud) | ||
894773 | ||
1126951 | ||
246527 |