2014/​162

Indiske hoveder af keramik, antagelig Gupta periode 4–6. årh. H. 9–11 cm. (2)

Proveniens: Henning Holck-Larsen 1907–2003

Afslag og mangler.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag