2431/826
Inge Hørup (f. København 1958)
“Babette”, 2013–16. Sign. Inge Hørup; Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 140×50. Uindrammet.
Original stand.
Fra
i
Vurdering
902606 |