2439/​9118

Louis Vuitton

“Reporter” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, en udvendig forlomme, to lynlås rum, en indvendig lomme og beige for. H. 23 x B. 29 x D. 14 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Hul ved ene lynlås. Nogle små pletter på for indvendigt. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.800 DKK

17 bud

1099582 1.800 DKK
896810 (Autobud) 1.750 DKK
1099582 1.700 DKK
896810 1.650 DKK
1099582 1.600 DKK
896810 1.550 DKK
1099582 1.500 DKK
896810 1.450 DKK
1099582 1.400 DKK
896810 1.350 DKK
1099582 1.300 DKK
896810 1.250 DKK
1099582 1.200 DKK
896810 1.150 DKK
1099582 1.100 DKK
896810 1.050 DKK
1099582 1.000 DKK