2125/​526

Rita Kernn-Larsen (f. Hillerød 1904, d. 1998)

Komposition. Sign. rk-l samt på bagsiden Rita Kernn-Larsen. Olie på lærred. 50×35,5.

Moderne kunst og design, 22. juni 2021

Vur­dering

15.000 kr

Hammerslag

14.500 kr

(Autobud) 14.500 kr
14.000 kr
(Autobud) 13.500 kr
13.000 kr
12.500 kr
12.000 kr