12043/14
Maurice Estève (f. Culan, Cher 1904, d. sst. 2001)
Komposition. Tryksign. Litografisk udstillingsplakat fra Atelier Mourlot. 71×54. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag