2435/​713

Dansk snedkermester

Vægspejl med ramme af bøg. Udført ca. 1940'erne. H. 87. B. 69. D. 5,5.

Alders- og brugspatina, herunder ridser og mærker. Spejl med revner/krakeleringer indvendig. Spejl sidder løst i rammen.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?