922/179
Fransk skab af mahogni med beslag og lister af forgyldt bronze, plade af marmor. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 100. B. 153. D. 53.
Antikviteter – kunsthåndværk, møbler og tæpper, 17. september 2024
Vurdering
Hammerslag