922/​179

Fransk skab af mahogni med beslag og lister af forgyldt bronze, plade af marmor. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 100. B. 153. D. 53.

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

40.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?