2043/682
Erró (Gudmundur Gudmundsson) (f. Olafsvick 1932)
To kompositioner. Begge sign. Erró 1993, 79/200 og 150/200. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 94×75. Uindrammet. (2)
Større misfarvning. Eftersyn tilrådes.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud