2138/590
Henri Rothschild (f. Frederiksberg 1931, d. Greve 1992)
Opstilling. Sign. Henri Rothschild. Olie på lærred. 59×75.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud