2108/​528

Kehnet Nielsen (f. København 1947)

“La Solitude”. Sign. på bagsiden Kehnet Nielsen, april 1995. Olie på lærred. 180×120.

Talrige optørringskrakeleringer.

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag