2441/​9021

Et par franske Napoleon III kandelabre af forgyldt bronze og grøn marmor, fire lysarme i form af blomstrende grene. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 57. (2)

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

I Lyngby
Vur­dering

15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?