2412/703
Mogens Valeur (f. Rødvig 1927, d. 2000)
Opstilling med melon og citroner. Sign. M. Valeur 73. Olie på lærred. 50×66.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag