903/579
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Marijke”, 1989. Sign. Corneille, 30 oct. 89. Gouache på papir. Bladstørrelse 50×66.
Proveniens: Galleri Östermalm, Stockholm / Editions Sonet, Stockholm.
Malerier, skulpturer, grafik, 29. september 2021
Vurdering
Hammerslag