2425/​541

Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)

“Marken”. Sign. Bech 05. Akvarel på papir. Bladstørrelse 37×24.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

17.000 DKK

14 bud

1037680 17.000 DKK
976105 16.500 DKK
1037680 (Autobud) 16.000 DKK
976105 16.000 DKK
1037680 15.500 DKK
896195 (Autobud) 15.000 DKK
1037680 15.000 DKK
896195 (Autobud) 13.500 DKK
1037680 13.000 DKK
896195 (Autobud) 12.500 DKK
1037680 12.000 DKK
896195 (Autobud) 11.500 DKK
1143396 11.000 DKK
896195 10.500 DKK