2033/17
Stort spejl med ramme af forgyldt træ og gesso. 20. årh. H. 160. B. 130.
Almindelige håndteringstegn.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud