2022/86
Et par franske lampeborde af mahogni, prydet med lister af messing, hver med skuffe og hylde. Directoire form. 20. årh.s begyndelse. H. 72. L. 44. B. 32. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Lakken bobler op.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag