2004/253
Gama Tank no 60 af blik med optræk, fire Vilmer bedford biler, Tekno jeep, engelsk kampvogn samt tre kanoner. L. 8–19 cm. (10)
Mindre buler, ridser og mærker. Dele mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag