2424/883
Dansk møbeldesign
Reolvæg af massiv oregon pine, bestående af syv lange hylder, 14 lodrette vanger og 41 mellemstykker.
Hylder: L. 392. B. 24,5. Vanger: H. 211.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Nogle revner og afslag. Skruer medfølger.
Moderne kunst og design, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
12 bud