12108/​213

Afrikansk figer af udskåret og patineret træ. 20.årh. H. ca. 34.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK