1436/​1128

Omega

Herrearmbåndsur af stål. Model Seamaster Chronometer, Electronic f300 hz. Elektronisk værk med dato. Kassediam. ca. 40 mm. 1970'erne.

Der garanteres ikke for funktionaliteten. Ridser samt mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Smykker, 3. september 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK