1436/1128
Omega
Herrearmbåndsur af stål. Model Seamaster Chronometer, Electronic f300 hz. Elektronisk værk med dato. Kassediam. ca. 40 mm. 1970'erne.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Ridser samt mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 3. september 2014
Vurdering
Hammerslag