2435/843
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
Landskab ved et skovbryn. Sign. Bech. Litografi i farver. Lysmål 36×41.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Fra
i
Vurdering
10 bud
992085 | ||
1163025 (Autobud) | ||
992085 | ||
1163025 (Autobud) | ||
1062816 | ||
1163025 (Autobud) | ||
1062816 | ||
1163025 | ||
1062816 | ||
802374 |