2204/48
Kandisskrin af blåt opalineglas med montering af messing. 20. årh. H. 8. B. 13. D. 9,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag