2204/​48

Kandisskrin af blåt opalineglas med montering af messing. 20. årh. H. 8. B. 13. D. 9,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag