2447/5095
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens og Hans kongelige Højhed Prins Henriks guldbryllup 2017 (G.Em.), forgyldt sølv med krone, 28 mm, i lyseblåt krydsbånd med guldstribe - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 10. juni 2017 medfølger.
Kvalitet
M
Fra
i
Glostrup
Vurdering
2441 |