12031/188
Dansk barok vægskab af delvist forgyldt fyrretræ. 18. årh.s slutning. H. 64, B. 54, D. 25.
Brugs- og alderstegn. Nøgle medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag