1709/834
Dansk design
Pendel med bøjler af messing, skærm af brunlakeret metal med hvidlakeret inderside. 1970erne. Diam. 37.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 4. marts 2017
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||