1652/​127

Et sæt på fem Charles X stole af bejdset bøgetræ, sæder af flettet søgræs. 19. årh. (5)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.

Ældre malerier og møbler, 26. december 2016

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag