2027/576
Christian Pedersen (f. Odder 1908, d. 1982)
En blomstrende have. Sign. Chr. Pedersen. Olie på lærred. 49×66.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud