2142/7596
HuskMitNavn (f. Taastrup 1975)
Portræt 2006. Sign. HuskMitNavn 06, 98/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 38×28,5. Uindrammet.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud