2118/114
Grønlandsk kajakstol af udskåret træ og ben. 20. årh. H. 17. L. 50. B. 32.
Brugsslitage. Mindre defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. maj 2021
Vurdering
Hammerslag