2039/598
Lars Dan (f. Hørsholm 1960)
Komposition. Sign. på bagsiden Lard Dan, 1987. Olie på lærred. 130×125.
Flere optørringsrevner hidrørende fra fremstillingen. Samt nogle krakeleringer.
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud