2426/​654

Malene Landgreen (f. København 1962)

To kompositioner. Begge sign. M. Landgreen 2005, 36/45 og 14/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×76. (2)

Proveniens: Danske Bank.

Dette emne handles i fuldmoms

Undersøgt i ramme. Original stand.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

26 bud

48270 (Autobud) 3.600 DKK
982829 3.600 DKK
48270 (Autobud) 3.400 DKK
982829 3.400 DKK
48270 (Autobud) 3.200 DKK
982829 3.000 DKK
48270 (Autobud) 2.900 DKK
982829 2.800 DKK
48270 (Autobud) 2.700 DKK
982829 2.600 DKK
48270 (Autobud) 2.500 DKK
982829 2.400 DKK
48270 2.300 DKK
982829 (Autobud) 2.200 DKK
48270 2.200 DKK
982829 2.100 DKK
964371 (Autobud) 2.000 DKK
1001058 2.000 DKK
964371 (Autobud) 1.850 DKK
880096 1.800 DKK
964371 (Autobud) 1.750 DKK
880096 1.700 DKK
964371 1.650 DKK
1062776 1.600 DKK
964371 1.550 DKK
982829 1.500 DKK