2426/654
Malene Landgreen (f. København 1962)
To kompositioner. Begge sign. M. Landgreen 2005, 36/45 og 14/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×76. (2)
Proveniens: Danske Bank.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
26 bud
48270 (Autobud) | ||
982829 | ||
48270 (Autobud) | ||
982829 | ||
48270 (Autobud) | ||
982829 | ||
48270 (Autobud) | ||
982829 | ||
48270 (Autobud) | ||
982829 | ||
48270 (Autobud) | ||
982829 | ||
48270 | ||
982829 (Autobud) | ||
48270 | ||
982829 | ||
964371 (Autobud) | ||
1001058 | ||
964371 (Autobud) | ||
880096 | ||
964371 (Autobud) | ||
880096 | ||
964371 | ||
1062776 | ||
964371 | ||
982829 |