2120/114
Et par havevaser af patineret støbejern, prydet med ornamentik. 20. årh. H. 59. Diam. 60. (2)
Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud