1927/​685

Dansk design

Pendel med skærm af opalglas og montering af messing. H. 35. Diam. 39.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nyere ledning og fatning. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 2. juli 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag