850/77
C. F. Aagaard (f. Odense 1833, d. København 1895)
Udsigt fra en loggia i Amalfi. Sign. C. F. Aagaard 1894. Olie på lærred. 65×86.
For konditionsrapport kontakt afdeling.
Malerier og tegninger, 16. september 2014
Vurdering
Hammerslag