2132/355
Ernest Rancoulet, efter (f. Sorèze 1870, d. Bordeaux 1915)
“Triumphato” figur af bronze. 20. årh. H. 109 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag