2139/378
George III Wing Chair med stel af mahogni. England, 18. årh. slutning. H. 106. B. 78. D. ca. 72.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Betræk falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag
39 bud