2432/769
Peter Thor Gunnarsson (f. Westmanna 1958, d. Reykjavik 2024)
“Glimt”, 2009. Sign.med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 160×140. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 6. august 2024
Vurdering
Hammerslag
23 bud