2109/857
Sven Larsson (f. Sverige 20. årh.)
Kvadratisk sofabord i massivt fyrretræ. Udført hos Möbel-shop Sven Larsson. H. 45. Diam. 110.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og mindre afslag.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud