2131/263
R. Rasmussen (, 19. årh.s anden halvdel)
Landskab ved en fjord. Sign. R. Rasmussen, 89. Olie på lærred. 45×34,5.
Behov for let overfladerensning. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag