2432/723
Johannes Carstensen (f. Sønderborg 1924, d. 2010, Fårevejle,1949-)
Hængende fugl. Sign. Joh. Carstensen 74. Olie på plade. 61×42.
Mindre pletter. Herudover god stand.
Vurdering